Spotkanie z branżą handlową

spotkanie z bran handlow 1 20230314 1022338175 spotkanie z bran handlow 2 20230314 2035527990 spotkanie z bran handlow 3 20230314 1086781397

13 marca 2023 r. odbyło się kolejne spotkanie z cyklu spotkań z pracodawcami, tym razem z branży handlowej. Zawód sprzedawcy przedstawiła uczniom klas III wa i III wb Branżowej Szkoły I Stopnia, pani Agnieszka Zawojowska Augustyn z Firmy Verona Tekstil.

W bardzo przystępny sposób przedstawiła specyfikę branży, zwracając uwagę na istotność przygotowania się do pracy w zawodzie w zależności od rodzaju sprzedawanych produktów. Podkreśliła duże znaczenie umiejętności komunikacji kandydata do pracy oraz współpracy w zespole. Zwróciła uwagę na główne elementy dobrego przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą. Duży nacisk położyła na coraz powszechniejszą sprzedaż internetową patrząc okiem konsumenta i sprzedawcy.
Uczniowie z wielkim zainteresowaniem wysłuchali prezentacji oraz zadawali pytania na temat interesujących ich kwestii.

Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce za podzielenie się wiedzą i doświadczeniem.