KOLEJNY SUKCES FRYZJEREK

W dniu 22.02.2015 r. uczniowie ZS nr 4 im. Mikołaja Kopernika  w Dębicy wzięli udział w  XXXVII Konkursie Uczniów  Fryzjerstwa Województwa Podkarpackiego, który odbył się w Jarosławiu. Organizowany  on był  przez Izbę Rzemieślniczą w Rzeszowie oraz Cech Rzemiosł Różnych w Jarosławiu pod patronatem Starosty Jarosławskiego.
  Konkurs fryzjerstwa_7Konkurs fryzjerstwa_9Konkurs fryzjerstwa_8Konkurs fryzjerstwa_5

Uczniowie startowali w  3 kategoriach: fryzura kreatywna   i wieczorowa, plecionki i warkocze na długich włosach oraz fale wyciskane na mokro. Duży sukces odniosły uczennice szkoły w konkurencji fryzura kreatywna i wieczorowa.

Zajęły trzy czołowe miejsca:

• I miejsce Natalia Pytel,
  • II miejsce  Magdalena Lisak,
  • III miejsce Marcelina Ferenc.

Uczestniczki otrzymały dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Każda z nich nie ukrywała radości i wzruszenia. Odniesiony sukces jest bardzo dobrym prognostykiem przed zbliżającym się następnymi konkursami, które odbędą się w bieżącym roku. Konkurs w Jarosławiu stał na wysokim poziomie i cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów uczących się zawodu fryzjera.