Firma Oponiarska Dębica S.A. w Koperniku

firma oponiarska dbica sa w koperniku 1 20231103 1399202533 firma oponiarska dbica sa w koperniku 2 20231103 1879212333 firma oponiarska dbica sa w koperniku 6 20231103 1736985136

Dnia 27.10.2023r. gościliśmy w naszej szkole pracowników z działu IT z TC Dębica, którzy poprowadzili zajęcia w klasach pierwszej i drugiej technikum o specjalności technik informatyk. W sposób bardzo ciekawy przedstawili najnowsze rozwiązania informatyczne związane z zarzadzaniem Firmą. Młodzi pracownicy Firmy Oponiarskiej opowiedzieli o perspektywach rozwoju osobistego w branży IT, o kompetencjach niezbędnych do podjęcia pracy w zawodzie informatyka, jak również wyzwaniach współczesnej edukacji pod kątem odnalezienia się na rynku pracy. W czasie spotkania miała miejsce dyskusja, uczniowie mieli wiele pytań do naszych gości, co świadczyło o dużym zainteresowaniu omawianymi kwestiami. Szczególne zainteresowanie wzbudziła możliwość praktyk w TC Dębica.
Bardzo dziękujemy pracownikom z Firmy Oponiarskiej za bardzo inspirujące spotkanie.