Dzień Otwarty w Koperniku

dzie otwarty w koperniku 2024r 1 20240321 1968382948 dzie otwarty w koperniku 2024r 5 20240321 1411002919 dzie otwarty w koperniku 2024r 4 20240321 1921434043

Pierwszego dnia wiosny, 21 marca, nasza szkoła otworzyła swoje drzwi dla wszystkich zainteresowanych. Ósmoklasiści mieli okazję zapoznać się z szeroką gamą możliwości edukacyjnych oferowanych przez Zespół Szkół Nr 4 - zarówno klas Technikum jak i Branżowej Szkoły I Stopnia.
Nasi uczniowie pełnili rolę przewodników po szkole, prezentując swoim młodszym kolegom i koleżankom profesjonalnie wyposażone pracownie: spedycyjno-logistyczną, fryzjerską, informatyczną, multimedialną i językową. Dla gości przygotowano wiele atrakcji - mieli możliwość skorzystania z usług fryzjerskich i eksperymentowania ze stylizacją włosów, rozwiązania matematycznych zagadek przy użyciu interaktywnej tablicy oraz sprawdzenia swoich umiejętności językowych poprzez udział w grach i konkursach. Duże zainteresowanie Ósmoklasistów wzbudziła możliwość zapoznania się z nowoczesnymi technologiami w świecie zawodów przy użyciu gogli VR. Z zaciekawieniem rozpoznawali przyprawy używając tylko zmysłu węchu na specjalnie przygotowanym stanowisku. Nie zabrakło również okazji do rozmów z członkami Samorządu Uczniowskiego.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym za udział w naszym Dniu Otwartym. Mamy nadzieję, że poczuliście wyjątkową atmosferę Kopernika, doceniliście atuty szkoły a po zapoznaniu z kierunkami, zdecydujecie się na dalsze kształcenie właśnie u nas.
Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia do naszej aktywnej społeczności w Koperniku.