Powiatowe zawody tenisa stołowego

powiatowe zawody w tenisa stoowego 1 20240219 1492672442 tenisstolowy 3 powiatowe zawody w tenisa stoowego 2 20240219 1157083780

25 stycznia 2024 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w zawodach tenisa stołowego na szczeblu powiatowym. Zawody odbywały się w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Brzostku. Zespół Szkół Nr 4 reprezentowali: Adrian Radecki, Szymon Pociask z klasy V technik logistyk oraz Artur Gil z klasy V technik informatyk. Reprezentacja naszej szkoły zajęła w tych zawodach V miejsce.

Opiekunem uczniów biorących udział w zawodach był pan Jerzy Buszek.