Kronika współpracy Hufca Pracy w Dębicy z Zespołem Szkół Nr 4 w Dębicy

Uczniowie kształcący się w różnych zawodach poprzez Hufiec Pracy zajęcia teoretyczne z przedmiotów ogólnych i zawodowych realizują we współpracy i na terenie szkoły ponadgimnazjalnej na terenie Dębicy. Do roku 1996 był to Zespół Szkół Nr 2 im E. Kwiatkowskiego w Dębicy. Od września 1996 roku rozpoczyna się i trwa nieustannie do dziś współpraca dębickiego Hufca z Zespołem Szkół Nr 3 – obecnie Zespołem Szkół Nr 4 im.Mikołaja Kopernika w Dębicy.

Link zdjęć