Szkolny pokaz Zdrowych Śniadań z okazji Światowego Dnia Zdrowia

szkolny pokaz zdrowych niada 1 20240411 1515955939 szkolny pokaz zdrowych niada 3 20240411 2072207237 szkolny pokaz zdrowych niada 6 20240411 1070611943

Dzisiaj w naszej szkole odbył się pierwszy "Szkolny pokaz Zdrowych Śniadań". Klasy I Tfs, I TlA oraz III Til, pod czujnym okiem swoich wychowawców pani Joanny Mrzygłód, Eweliny Skrzypek oraz Marty Buszek, przygotowały różnorodne i smakowite propozycje. Na stoiskach znalazły się zdrowe kanapeczki, owsianki, smoothie, owoce, warzywa oraz pancakes z serkiem i masłem orzechowym. Uczniowie zaprezentowali szeroki wachlarz możliwości na zdrowe i smaczne śniadanie -  przygotowane z myślą o wartościach odżywczych i zdrowym składzie.

Jury, w skład którego weszły pani dyrektor Renata Zięba, pani wicedyrektor Grażyna Szczerbińska, pani Bernadetta Krupa, pani Monika Pieniążek oraz pani Klaudyna Strzok, postanowiło, że wszyscy uczestnicy zasługują na miano zwycięzców. Decyzja ta była wyrazem uznania dla wysiłku i zaangażowania każdej z uczestniczących klas w promocję zdrowego odżywiania.

Podczas pokazu odbyła się degustacja - uczniowie i nauczyciele mieli okazję spróbować różnorodnych potraw i zdobyć nowe pomysły na zdrowe śniadania.