Drodzy Uczniowie i Nauczyciele,

nasza Szkoła weźmie udział w akcji "Zjedz rogala za zdrowie Kacperka" organizowanej przez Cukiernię Bassara oraz Stowarzyszenie z Potrzeby Serca działające przy Zespole Szkół Specjalnych w Dębicy.

We wtorek (14.11.2023r.) na terenie naszej Szkoły, w obu budynkach, sprzedawane będą pyszne mini Marcinkowe Rogale. Koszt rogala to 3 zł, a cały zysk ze sprzedaży przeznaczony będzie na leczenie i rehabilitację Kacpra Pluty, który cierpi na bardzo rzadką chorobę genetyczną adrenoleukodystrofię - zaburzenie to bardzo szybko pozbawiło go możliwości wstawania z łóżka, porozumiewania się, a nawet jedzenia. Chłopiec do życia potrzebuje nie tylko leków, ale i specjalistycznego sprzętu medycznego oraz artykułów pielęgnacyjnych i higienicznych.

Bardzo prosimy o zaangażowanie się w akcję.