Inauguracja roku szkolnego 2015/2016

W dniu 1  września o godzinie 10.10  w Zespole Szkół nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy rozpoczęła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2015/2016.

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016_3

Pani Dyrektor Renata Zięba powitała zgromadzonych gości: przedstawicieli OHP w Dębicy na czele z Panią komendant Ewą Karnecką, grono pedagogiczne, młodzież w szczególności klasy pierwsze, które rozpoczynają edukację w naszej szkole.

Pani Dyrektor w swoim wystąpieniu zachęciła uczniów do systematycznej nauki i zwróciła uwagę na ponadczasową wartość zdobywanej wiedzy. Przedstawiła wyniki egzaminów zawodowych z kwalifikacji i pogratulowała uczniom klas technikum 100% zdawalności. Ponadto przypomniała rocznicę tragicznych wydarzeń z dnia 1 września 1939 roku.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego poprzedziła Msza Święta w kościele parafialnym p.w. Świętej Jadwigi o godz. 9.00.

Tekst zdjęcia: M. Proczek - Sroka