Akcja " Sprzątania Świata" 2015

W dniu 21 września 2015r. uczniowie klasy I Tfis oraz III Tfs wzięli udział w akcji " Sprzątanie Świata". Młodzież pod opieką pani Eweliny Żyłka, pani Honoraty Salwa oraz pani Beaty Krupa sprzątali leśne aleje i pobocza dróg.

Akcja

W tym roku akcja ta odbyła się pod hasłem: "Wyprawa, poprawa- Jesteśmy współodpowiedzialni za miejsce , w którym żyjemy” Uczniowie z zaangażowaniem zbierali śmieci w Nadleśnictwie Berdech. W nagrodę uczniowie zasiedli przy ognisku, aby wspólnie odpocząć w leśniczówce.

Organizatorom dziękujemy za pouczającą i przyjemną akcję.

Tekst i zdjęcia: Krupa Beata