MŁODZI  GŁOSUJĄ !
              W minionym tygodniu Samorząd Uczniowski zachęcał wszystkich pełnoletnich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w najbliższych wyborach prezydenckich, które odbędą się 10 maja 2015r. Dla wielu będzie to pierwsze głosowanie w życiu.  Mamy nadzieję, że wykorzystacie swoje prawo i pójdziecie do urn w myśl hasła zaproponowanego przez Samorząd: NIE BĄDŹ DURNY, IDŹ DO URNY!
Głosowanie to nie tylko nasz obywatelski obowiązek , ale przede wszystkim przywilej.
 MŁODZI  GŁOSUJĄ !_1
Oprac. M.Kopacz